Kreslo ARTEMIS Dekorhome Hnedá
195.50 €
Do obchodu
Elegantné klubové kreslo ARTEMIS je čalúnené látkou z mikrovlákna s efektom brúsenej kože v dvoch farebných variantoch: hnedá a sivá. Stabilitu zaisťujú štyri... Celý popis
Popis
Elegantné klubové kreslo ARTEMIS je čalúnené látkou z mikrovlákna s efektom brúsenej kože v dvoch farebných variantoch: hnedá a sivá.
Stabilitu zaisťujú štyri pevné drevené nožičky lakované hnedou farbou.
Farba:hnedásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo/látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 74 cmhĺbka: 70 cmvýška: 74 cm
šírka sedu: 49 cmhĺbka sedu: 53 cmvýška sedu: 45 cm
výška chrbtovej opierky: 32 cmvýška podrúčiek: 24 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Elegantný |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 15000.000g |