Kreslo AROS Eltap Omega 68 -horčicová
314.20 €
Do obchodu
Kreslo AROS sa ideálne osvedčí ako elegantný prvok vášho bytu a zaručí maximálne pohodlie počas odpočinku. Jedná sa o kreslo typu ušiak - veľké sedadlo,... Celý popis
Popis
Kreslo AROS sa ideálne osvedčí ako elegantný prvok vášho bytu a zaručí maximálne pohodlie počas odpočinku.
Jedná sa o kreslo typu ušiak - veľké sedadlo, vysoké lakťové opierky a charakteristicky ukončené operadlo, to sú jeho hlavné vlastnosti. Starostlivosť o kvalitu prevedenia, precízne a vkusne zvolené zdobenie v podobe drevených nožičiek, prešitie na lakťových opierkach a operadle.
Vhodne profilované sedadlo pomocou kombinácie pevnej vlnitej pružiny a mäkkej pružnej peny T30 poskytuje vhodnú oporou pre Vaše telo.
Farba (poťahový materiál):horčicová / dub sonoma (Omega 68)zelená / dub sonoma (Monolith 37)sivá / dub sonoma (Monolith 84)svetlosivá / dub sonoma (Sawana 21)svetlosivá / dub sonoma (Solid 39)ružová / dub sonoma (Kronos 29)modrá / dub sonoma (Omega 86)
Výber poťahu zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / masívne drevo / PU pena
Rozmery:šírka: 85 cmhĺbka: 90 cmvýška: 103 cm
hĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 42 cm
Nosnosť:110 kg
Hmotnosť:27 kg
Dodávané v demonte.
Berte prosím na vedomie, že foto je iba ilustračné. V skutočnosti sa môže mierne líšiť v závislosti od toho, aké farby máte nastavené na svojom monitore.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | PUR pena |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| VÝŠKA | 103 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HMOTNOSŤ | 110 kg |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 90 cm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Omega 68 -horčicová |
| Hmotnosť | 27000.000g |