Kreslo AMY Halmar
208.50 €
Do obchodu
Dizajnové kresielko AMY vynikne ako solitér v každej miestnosti. Na prvý pohľad láka sa do neho uvelebiť s príjemnou knihou a pohárom vína. Celé kreslo... Celý popis
Popis
Dizajnové kresielko AMY vynikne ako solitér v každej miestnosti. Na prvý pohľad láka sa do neho uvelebiť s príjemnou knihou a pohárom vína.
Celé kreslo vrátane zadnej strany je čalúnené jemnou "chlpatou" látkou v krémovej farbe. Silný mäkký sedák prináša maximálny pôžitok a príjemné posedenie. Spodná strana kresla je zakončená kovovou podstavou lakovanou v dekore orech.
Farba:krémová / orech
Materiál:látka / kov
Rozmery:šírka: 72 cmhĺbka: 73 cmvýška: 73 cm
výška sedu: 48 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| DEKOR | Orech |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 73 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 73 cm |
| Hmotnosť | 15000.000g |