Kreslo AMORINO Halmar Čierna
319.90 €
Do obchodu
Elegantné kreslo AMORINO v tvare mušle sa hodí do obývacej izby, spálne, pracovne apod.Je čalúnené zamatovú látkou v troch farebných variantoch: fialová,... Celý popis
Popis
Elegantné kreslo AMORINO v tvare mušle sa hodí do obývacej izby, spálne, pracovne apod.Je čalúnené zamatovú látkou v troch farebných variantoch: fialová, svetlo modrá a čierna. Nožičky sú z chrómovanej ocele v zlatej farbe.Farba:fialová / zlatásvetlo modrá / zlatáčierna / zlatáFarbu kreslá zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
látka / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 94 cm
hĺbka: 74 cm
výška: 83 cm
výška sedu: 46 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
17,5 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 83 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HMOTNOSŤ | 17,5 kg |
| ŠÍRKA | 94 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 17500.000g |