Kreslo AMORINITO Halmar Sivá
172.20 €
Do obchodu
POHODLNÉ KRESLO AMORINITO Hľadáte kreslo, ktoré by zaujalo svojim dizajnom a zároveň bolo pohodlné? Kreslo AMORINITO je práve takým kúskom. Luxusné kreslo v... Celý popis
Popis
POHODLNÉ KRESLO AMORINITO
Hľadáte kreslo, ktoré by zaujalo svojim dizajnom a zároveň bolo pohodlné? Kreslo AMORINITO je práve takým kúskom. Luxusné kreslo v tvare mušle zaujme na prvý pohľad.
VYBRANÉ MATERIÁLY
Kreslo vás zaujme nielen svojim vzhľadom, ale aj komfortom, ktorý ponúka. Sedáky sú vyplnené kvalitnou penou, ktorá poskytuje optimálnu podporu a pohodlie aj pri dlhšom sedení. Zamatové čalúnenie dodáva kreslu jedinečný vzhľad a príjemný pocit na dotyk. Chrómované oceľové nožičky v zlatej farbe zaisťujú stabilitu, odolnosť voči opotrebovaniu a dodávajú masívnemu kreslu trochu odľahčenia a vzdušnosti.
FAREBNÉ VARIANTY
Ponúkame v širokú paletu farebných variantov, ktoré podčiarkujú luxusný vzhľad zamatového čalúnenia. Môžete si vyberať od jemne ladených pastelových farieb, cez výraznú modrú až po elegantnú šedú. A ak si nie ste istí, ktorá farba sa vám páči najviac, nevadí! Kreslá AMORINITO budú vyzerať skvele aj v kombináciách rôznych farieb, ktoré doladia a viac zdôraznia zlaté chrómované nožičky.
ružová / zlatý chróm
tmavo zelená / zlatý chróm
modrá / zlatý chróm
sivá/zlatý chróm
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
ŠTÝL DO KAŽDEJ MIESTNOSTI
Kreslo je univerzálne a ľahko sa kombinuje s ďalším nábytkom a doplnkami v mnohých rôznych štýloch. Takže nezáleží na tom, či preferujete moderný, minimalistický, bohémsky, art-deco alebo iný štýl – toto kreslo sa bude hodiť do každého interiéru. Je vhodné do obývacej izby, spálne alebo pracovne. Pridajte trochu luxusu do svojho bývania.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery:
šírka: 81 cm
hĺbka: 77 cm
výška: 77 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
16 kg
DODÁVKA A MONTÁŽ
Kreslo je dodávané v demontovanom stave, čo umožňuje jednoduchú dopravu a zaisťuje, že bude bezpečne doručené až k vám domov. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 77 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ŠÍRKA | 81 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 16000.000g |