Kreslo AMEDIA Tempo Kondela Ružová
230.40 €
Do obchodu
Elegantné kreslo AMEDIA je čalúnené kvalitnou látkou v piatich farebných variantoch: horčicová, sivá, čokoládová, staroružová a tmavosivá. Kreslo stojí na... Celý popis
Popis
Elegantné kreslo AMEDIA je čalúnené kvalitnou látkou v piatich farebných variantoch: horčicová, sivá, čokoládová, staroružová a tmavosivá.
Kreslo stojí na pevných drevených nožičkách a má výrazné dekoratívne prešívanie na operadle a z vonkajšej strany opierok. Výplň sedacej časti je z bonelové pružiny.
Farba:horčicová / naturalsivá / naturalčokoládová / naturalstaroružová / naturaltmavosivá / natural
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
látka / drevo
Rozmery:
šírka: 88 cm
hĺbka: 95 cm
výška: 90 cm
hĺbka sedu: 62 cm
výška sedu: 45 cm
šírka chrbtovej opierky: 64 cm
výška nožičiek: 13 cm
Hmotnosť:
43,35 kg
Parametre
| FARBA | Žltá |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 64 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 95 cm |
| ŠÍRKA | 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 43,5 kg |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 43350.000g |