Kreslo ALMOND Halmar Tmavo zelená
214.20 €
Do obchodu
Štýlové kreslo ALMOND sa stane vaším dizajnovým doplnkom domácnosti. Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Velvet v troch farebných variantoch: ružová,... Celý popis
Popis
Štýlové kreslo ALMOND sa stane vaším dizajnovým doplnkom domácnosti.
Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Velvet v troch farebných variantoch: ružová, tmavozelená a čierna. Stojí na štyroch nožičkách z chrómovanej ocele v zlatej farbe. Kresielko je doplnené o dva príjemné dekoratívne vankúšiky.
Farba:ružová / zlatátmavozelená / zlatáčierna / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka Velvet / chrómovaná oceľ
Rozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 90 cmvýška: 87 cm
výška sedu: 44 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 87 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| DEKOR | Chróm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 90 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavo zelená |
| Hmotnosť | 15000.000g |