Kreslo ALEXANDER
608.50 €
Do obchodu
Doprajte si najlepšie z najlepšieho a kúpte si kreslo ALEXANDER. Získate tak nielen maximálny komfort, ktorý zaisťuje extra hlboké sedadlo, ale aj luxusný a... Celý popis
Popis
Doprajte si najlepšie z najlepšieho a kúpte si kreslo ALEXANDER. Získate tak nielen maximálny komfort, ktorý zaisťuje extra hlboké sedadlo, ale aj luxusný a dizajnový kúsok u vás doma. Luxusné a elegantné kreslo ALEXANDER vám bude závidieť nejedna návšteva!
Retro vzhľad ušiaka umocňuje kvalitné ekokože v čiernej farbe, ktorá zdobí bočnú a zadnú stranu kresla z vonkajšej strany, v kombinácii s ekokožou v odtieni hnedej camel. Camel nájdete aj na dekoratívnom vankúšiku, ktorý je súčasťou kresla. Čierna ekokoža je dekoratívne prešitá. Na stabilite a pevnosti ušiaka si výrobcovia dali záležať, kovová konštrukcia je umocnená titánovým finišom.
Farba:camel / čierna / zlatá
Materiál:kov / ekokoža
Rozmery:šírka: 72 cmhĺbka: 98 cmvýška: 112 cm
šírka sedu: 65 cmhĺbka sedu: 45 cmvýška sedu: 41,5 cm
výška chrbtovej opierky: 77 cmvýška podrúčiek: 22 cmšírka opierky hlavy: 70,5 cm
rozmery vankúša: 40x40 cm
Nosnosť:110 kg
Hmotnosť:28 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| VÝŠKA | 112 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| MATERIÁL | Eko koža |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 77 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| HĹBKA | 98 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 65 cm |
| Hmotnosť | 28000.000g |