Kreslo AK-313 Autronic Horčicová
368.00 €
Do obchodu
Minimalistické kreslo v škandinávskom štýle - vysoký sedák, úzke a vysoké podrúčky, strohé prešitie operadla. To všetko vystihuje jeho severský vzhľad, ale aj... Celý popis
Popis
Minimalistické kreslo v škandinávskom štýle - vysoký sedák, úzke a vysoké podrúčky, strohé prešitie operadla. To všetko vystihuje jeho severský vzhľad, ale aj pohodlie, ktoré zakúsite pri posedení. Kreslo v interiéri nepôsobí ako výrazný solitér, ale ako solídna súčasť obytného priestoru, kde budete radi tráviť chvíle voľna a odpočinku.
Poťah je z trendy látky, kostra z masívneho dreva, výplň z kvalitnej PU peny. V mieste sedadla sú pre zvýšenie komfortu sedenia elastické pruhy. Kónické drevené nohy sú z masívneho kaučukovníka, v prírodnom odtieni a transparentnom laku. Nohy sú opatrené plastovými klzákmi, zadné sú navyše rektifikovateľné.
Škandinávsky štýl – to je čistota, jednoduchosť, elegancia a praktickosť. Skrátka všetko, čo toto kreslo ponúka.
Farba:tmavosiváhľuzovkováhorčicovásvetlomodrá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka 100% polyester / masívne kaučukové drevo / PU pena
Rozmery:šírka: 77 cmhĺbka: 81 cmvýška: 103 cm
výška sedu: 41 cmšírka sedu: 54 cmhĺbka sedu: 52 cm
výška podrúčiek: 62 cmšírka podrúčiek: 8 cm
výška nožičiek: 22 cm
Nosnosť:130 kg
Hmotnosť:16 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | PUR pena |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| DEKOR | Kaučukovníkové drevo |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 22 cm |
| HĹBKA | 81 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Horčicová |
| Hmotnosť | 16000.000g |