Kreslo AK-311 Autronic Hnedá
327.00 €
Do obchodu
Masívne retro kreslo s dekoratívnym prešitím operadla okúzľuje svojim dizajnom a je pútavým prvkom obytného priestoru zariadeného v štýle modernom alebo... Celý popis
Popis
Masívne retro kreslo s dekoratívnym prešitím operadla okúzľuje svojim dizajnom a je pútavým prvkom obytného priestoru zariadeného v štýle modernom alebo napríklad aj hygge.
Vďaka vysokému operadlu a pohodlným podrúčkam zaisťuje kreslo viac ako príjemné posedenie a relaxáciu po náročnom dni.
Poťah je z tmavohnedej látky, kostra kresla z masívu a výplň z kvalitnej PU peny spevnenej v mieste sedadla elastickými popruhmi. Drevené nohy sú z masívneho kaučukovníka, kónické, v prírodnom odtieni a lakované. Zo spodu sú plastové klzáky, pri zadných nohách sú rektifikovateľné.
Kreslo svojim vzhľadom priamo nabáda k pohodlnému posedeniu - napríklad s knihou, šálkou kávy či pohárom dobrého vína.
Farba:tmavo hnedá / prírodnásivá / prírodnáružová / prírodná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka 100% polyester / masívne drevo / kaučukovník / PU pena
Rozmery:šírka: 76 cmhĺbka: 79 cmvýška: 92 cm
výška sedu: 38 cmšírka sedu: 54 cmhĺbka sedu: 51 cm
výška podrúčiek: 57 cmšírka podrúčiek: 8 cm
výška nožičiek: 22 cm
Nosnosť:130 kg
Hmotnosť:15 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Růžová |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | PUR pena |
| VÝŠKA | 92 cm |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| DEKOR | Kaučukovníkové drevo |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 79 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 22 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 15000.000g |