Kreslo AK-101 PW2 patchwork Autronic
336.00 €
Do obchodu
KRESLO AK-101 PW2 Štýlové kreslo AK-101 PW2 v škandinávskom štýle bude skvelým a neprehliadnuteľným doplnkom Vašej domácnosti. A nielen to, bude aj senzačným... Celý popis
Popis
KRESLO AK-101 PW2
Štýlové kreslo AK-101 PW2 v škandinávskom štýle bude skvelým a neprehliadnuteľným doplnkom Vašej domácnosti. A nielen to, bude aj senzačným spoločníkom pri leňošení s dobrou knihou či pohárom. Vynikne aj ako solitér vo vstupnej hale či spoločenských priestoroch a zaiste upúta pozornosť každého návštevníka.
MAXIMÁLNE POHODLIE
Vaše pohodlie je pre nás prioritou. Preto okrem štandardného polstrovania je sedák extra vystužený dvoma vrstvami studenej a polyuretánovej peny, ktorá drží tvar a pružnosť sedáku. Na komforte pridajú aj pružiny typu faliste, ktoré celkovo podporujú funkčnosť pružnej peny.
KVALITNÉ PREVEDENIE
Kreslo vynikne predovšetkým vďaka svojmu originálnemu čalúneniu príjemnou patchwork látkou v spektre veselých farieb. Operadlo kresla zdobí výrazné čalúnické vťahy, ktoré sú zakončené gombíkmi potiahnuté čiernou látkou. Nohy sú z masívneho kaučukovníka v prírodnom odtieni. Drevo kaučukovníka je ľahké a tvrdé, preto sa veľmi často využíva na výrobu nábytku. Zaručuje nám dlhú životnosť, stálosť a odolnosť voči rôznym baktériám, plesniam a samozrejme aj času. Kostra kresla je vyrobená z masívneho dreva. Kombinácia použitých materiálov zaručuje dlhoročnú životnosť štýlového kresla AK-101 PW2!
VESELÉ FARBY
Patchwork je stará metóda, kde pomocou zošívaných kúskov látok vzniká nový čalúnny poťah, ktorý následne dotvorí dizajnový kúsok nábytku. V súčasnej dobe je najviac populárny v USA, Japonsku, Francúzsku alebo Nemecku. Ku kreslu AK-101 PW2 je možné vybrať z našej širokej ponuky patchwork produktov ako sú stoličky, kreslá, pohovky a taburety.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:látka / masívne drevo / kaučukovníkové drevo / pružina / pena
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 104 cm
šírka sedu: 48 cmhĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 42 cm
Nosnosť:150 kg
Hmotnosť:18,5 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| NOSNOSŤ | 150 kg |
|---|---|
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Viacfarebné |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HMOTNOSŤ | 18,5 kg |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| Hmotnosť | 19000.000g |