Kožušinový taburet VASAV Tempo Kondela
18.70 €
Do obchodu
Kožušinový taburet VASAV navodí a dotvorí hrejivú atmosféru domova. Čalúnený je tmavosivou umelou kožušinou príjemnou na dotyk.Je rozkladací a pod... Celý popis
Popis
Kožušinový taburet VASAV navodí a dotvorí hrejivú atmosféru domova. Čalúnený je tmavosivou umelou kožušinou príjemnou na dotyk.Je rozkladací a pod odnímateľným vekom sa ukrýva úložný priestor. Uschovajte si do neho knihy, suveníry alebo iné drobnosti, ktoré chcete mať vždy po ruke.Farba:tmavo siváMateriál:umelá kožušinaRozmery:šírka: 37,5 cmhĺbka: 37,5 cmvýška: 38 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:3 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 3 kg |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VÝŠKA | 38 cm |
| MATERIÁL | Umelá kožušina |
| HĹBKA | 37,5 cm |
| ŠÍRKA | 37,5 cm |
| Hmotnosť | 3000.000g |