Kovová pohovka s prístelkou ZAROLA Tempo Kondela
377.10 €
Do obchodu
Kovová pohovka ZAROLA je behom chvíľky ľahko konvertibilná na pohodlnú posteľ. Vďaka pohovke s přistlkou budete mať dostatok priestoru v mísnosti.Pohovka je... Celý popis
Popis
Kovová pohovka ZAROLA je behom chvíľky ľahko konvertibilná na pohodlnú posteľ. Vďaka pohovke s přistlkou budete mať dostatok priestoru v mísnosti.Pohovka je vyrobená z kovu vo farebnom prevedení: biela. Súčasťou pohovky sú lamelové rošty. Vďaka skladacím nohám si môžete prístelku kedykoľvek rozložiť, kolieska umožňujú lepšiu manipuláciu s prístelkou.Pohovka je dodávaná bez matraca. Odporúčame matrace 90 x 200 cm, na prístelku maximálna výška 25 cm.Farba:bielaMateriál:kovRozmery:šírka: 95 cmhĺbka: 205 cmvýška: 90 cm
výška ložnej plochy: 32 cm
plocha lôžka: 90 x 200 cmplocha lôžka s prístelkou: 180 x 200 cmHmotnosť:33 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| VÝŠKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 95 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 180 x 200 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 32 cm |
| HĹBKA | 205 cm |
| PRÍSTELKA | Áno |
| Hmotnosť | 33000.000g |