Konzolové kreslo zamat / kov Dekorhome Vínová
220.50 €
Do obchodu
Ak máte radi čisté línie a priemyselný dizajn, potom je táto konzolová stolička presne to, čo hľadáte! Stolička má kovový rám s elegantnými guľatými rohmi,... Celý popis
Popis
Ak máte radi čisté línie a priemyselný dizajn, potom je táto konzolová stolička presne to, čo hľadáte!
Stolička má kovový rám s elegantnými guľatými rohmi, ktoré zaručujú pevnú oporu. Vďaka hustému polstrovanie sa na nej sedí pohodlne. Pozvite hostí na jedinečné posedenie s touto pohodlnou a elegantné stoličiek!
Farba:biela / čiernahorčicová / čiernaružová / čiernavínová / čiernamodrá / čiernasvetlozelená / čiernatmavozelená / čiernahnedá / čiernasvetlosivá / čiernatmavosivá / čiernačierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:zamat / kov
Rozmery:šírka: 64,5 cmhĺbka: 77 cmvýška: 88,5 cm
šírka sedu: 60 cmhĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 42 cm
Nosnosť:110 kg
Hmotnosť:17,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA | 88,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,7 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | Pohupová |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy |
| HĹBKA | 77 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 60 cm |
| ŠÍRKA | 64,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Vínová |
| Hmotnosť | 17660.000g |