Konferenčný stolík ZETHOS Dekorhome Čierna
411.50 €
Do obchodu
Tento luxusný konferčenčný stolík z extravagantnej nábytkovej série ZETHOS je navrhnutý v barokovom štýle, pre ktorý sú charakteristické zakrivené línie a... Celý popis
Popis
Tento luxusný konferčenčný stolík z extravagantnej nábytkovej série ZETHOS je navrhnutý v barokovom štýle, pre ktorý sú charakteristické zakrivené línie a kombinácia vysoko kvalitných materiálov.
Pôsobivý dizajn tohto stolíka definujú elegantne zakrivené nohy v zlatej farbe / z leštenej nerezovej ocele stola a mliečnej, čiernej alebo mramorovanej opálovej sklo dosky stola. Vzhľadom na to, že materiál je obzvlášť nenáročný na údržbu, budete sa z nového stolíka tešiť veľmi dlho.
Farba:čierna / chrómbiela / striebornábielosivý mramor / striebornázlatá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:sklo / kov
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45 cm
hrúbka sklenenej dosky: 1 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 1 cm |
| DEKOR | Mramor |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Barokový |
| ŠTÝL | Art Deco |
| HĹBKA | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 27400.000g |