Konferenčný stolík XENA Halmar
94.40 €
Do obchodu
Konferenčný stolík XENA je vyrobený z MDF, skla a práškovo lakovanej ocele.Horná doska je vyrobená z dyhovanej MDF v dekore dub prírodný, spodná doska je z... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík XENA je vyrobený z MDF, skla a práškovo lakovanej ocele.Horná doska je vyrobená z dyhovanej MDF v dekore dub prírodný, spodná doska je z čierneho skla.Konštrukcia je z čierno lakovanej ocele.Farba:čierna / dub prírodnýMateriál:dyhovaná MDF / sklo / práškovo lakovaná oceľRozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45 cmNosnosť:30 kgHmotnosť:20,8 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| DEKOR | Dub zlatý |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 20,8 kg |
| Hmotnosť | 20800.000g |