Konferenčný stolík XAVIER Halmar
356.10 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík XAVIER je v industriálnom štýle s praktickou úložnou policou. Stolík má dosku vyrobenú z dyhy s masívnym drevom na okrajoch vo... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík XAVIER je v industriálnom štýle s praktickou úložnou policou.
Stolík má dosku vyrobenú z dyhy s masívnym drevom na okrajoch vo farebnom prevedení: dub svetlý. Stojí na štyroch oceľových nohách lakovaných čiernou farbou.
Farba:dub svetlý / čierna
Materiál:dyha / masívne drevo / lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 55 cm
Hmotnosť:44 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha |
| HMOTNOSŤ | 44 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Dyha |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| Hmotnosť | 44000.000g |