Konferenčný stolík XANTHOS Dekorhome Dub divoký
163.70 €
Do obchodu
Tento konferenčný stolík na prvý pohľad zaujme svojim neobvyklým designom. Dvojdielna stolová doska z MDF v dekore divokého duba/mramoru a robustného dymového... Celý popis
Popis
Tento konferenčný stolík na prvý pohľad zaujme svojim neobvyklým designom. Dvojdielna stolová doska z MDF v dekore divokého duba/mramoru a robustného dymového skla poskytuje obzvlášť veľký úložný priestor.
Nadčasový dizajn stola ľahko skombinujete so širokou škálou nábytku a štýlov. Konferenčný stolík sa perfektne hodí do vášho podkrovia v industriálnom štýle, do vašej obývačky v štýle boho alebo do vášho minimalistického dizajnu.
Farba:
divoký dub / čierna
mramor / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
MDF doska / sklo / kov
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 40 cm
hrúbka dosky: 0,5 / 1.3 cm
Nosnosť:
20 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Priehľadná |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| DEKOR | Mramor |
| DEKOR | Dub divoký |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| HRÚBKA DOSKY | 1,3 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub divoký |
| Hmotnosť | 20000.000g |