Konferenčný stolík VESPA S Halmar
43.80 €
Do obchodu
Štýlový konferenčný stolík VESPA S svojim moderným vzhľadom zapadne do každej obývačky. Stolová doska v tvare podnosu s vyvýšenými okrajmi je vyrobená z... Celý popis
Popis
Štýlový konferenčný stolík VESPA S svojim moderným vzhľadom zapadne do každej obývačky. Stolová doska v tvare podnosu s vyvýšenými okrajmi je vyrobená z laminovanej DTD vo farbe prírodného dreva a čierneho melamínu. Pevné oceľové mohy lakované v čiernej farbe dodávajú nábytku industriálny vzhľad.
Farba:prírodná / čierna
Materiál:laminovaná DTD / melamín / oceľ
Rozmery:šírka: 53 cmhĺbka: 53 cmvýška: 30 cm
Hmotnosť:15 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | Melamin |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| DEKOR | Drevo prírodné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL DOSKY | Melamin |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| Hmotnosť | 7500.000g |