Konferenčný stolík VESPA Halmar
77.10 €
Do obchodu
Štýlový konferenčný stolík VESPA svojim moderným vzhľadom zapadne do každej obývačky. Stolová doska v tvare podnosu s vyvýšenými okrajmi je vyrobená z... Celý popis
Popis
Štýlový konferenčný stolík VESPA svojim moderným vzhľadom zapadne do každej obývačky. Stolová doska v tvare podnosu s vyvýšenými okrajmi je vyrobená z laminovanej DTD vo farbe prírodného dreva a čierneho melamínu. Pevné oceľové mohy lakované v čiernej farbe dodávajú nábytku industriálny vzhľad.
Farba:prírodná / čierna
Materiál:laminovaná DTD / melamín / oceľ
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 39 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | Melamin |
| VÝŠKA | 39 cm |
| DEKOR | Drevo prírodné |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL DOSKY | Melamin |
| HĹBKA | 60 cm |
| Hmotnosť | 13500.000g |