Konferenčný stolík VENUS S Halmar
129.40 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík VENUS S zaujme na prvý pohľad svojim tvarom.Je vyrobený z chrómovanej ocele a doska stola je vyrobená z tónovaného... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík VENUS S zaujme na prvý pohľad svojim tvarom.Je vyrobený z chrómovanej ocele a doska stola je vyrobená z tónovaného skla.Farba:dymové sklo / chrómMateriál:dymové sklo / chrómovaná oceľRozmery:priemer: 50 cmvýška: 55 cmNosnosť:20 kgHmotnosť:9,8 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Priehľadná |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,8 kg |
| Hmotnosť | 9800.000g |