Konferenčný stolík VENOM U Halmar
228.00 €
Do obchodu
Konfereční stolík VENOM U v industriálnom štýle sa pýši dizajnovú a zaujímavo riešenou podnoží. Stolík má dosku vyrobenú z laminovanej DTD s ABS hranami v... Celý popis
Popis
Konfereční stolík VENOM U v industriálnom štýle sa pýši dizajnovú a zaujímavo riešenou podnoží.
Stolík má dosku vyrobenú z laminovanej DTD s ABS hranami v dekore: dub wotan. Stojí na dvoch čiernych kovových nohách v tvare U a navyše disponuje odkladacím priestorom v podobe jednej police.
Farba:dub wotan / čierna
Materiál:laminovaná DTD / ABS / kov
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 55 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| DEKOR | Dub wotan |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| Hmotnosť | 33000.000g |