Konferenčný stolík VELA B Signal
222.30 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík VELA B ozvláštni každú obývaciu izbu a vytvorí z nej moderné prostredie. možno ho použiť aj ako odkladací stolík. Stolík má... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík VELA B ozvláštni každú obývaciu izbu a vytvorí z nej moderné prostredie. možno ho použiť aj ako odkladací stolík.
Stolík má konštrukciu vyrobenú z nerezovej ocele v striebornej farbe. Doska stola je z dyhy a čierneho mramoru.
Konferenčný stolík môžete kombinovať s ďalšími stolíkmi série VELA.
Farba:strieborná / čierny mramor
Materiál:nerezová oceľ / mramor / dyhy
Rozmery:šírka: 61 cmhĺbka: 61 cmvýška: 61 cm
Hmotnosť:15 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| NOHY STOLA | Atypické |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Mramor |
| MATERIÁL | Dyha |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 61 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha |
| MATERIÁL DOSKY | Mramor |
| HĹBKA | 61 cm |
| Hmotnosť | 15000.000g |