Konferenčný stolík VELA A Signal
290.30 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík VELA A ozvláštni každú obývaciu izbu a vytvorí z nej moderné prostredie. Stolík má konštrukciu vyrobenú z nerezovej ocele v... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík VELA A ozvláštni každú obývaciu izbu a vytvorí z nej moderné prostredie.
Stolík má konštrukciu vyrobenú z nerezovej ocele v striebornej farbe. Doska stola je z dyhy a čierneho mramoru.
Konferenčný stolík môžete kombinovať s ďalšími stolíkmi série VELA.
Farba:strieborná / čierny mramor
Materiál:nerezová oceľ / mramor / dyhy
Rozmery:šírka: 109 cmhĺbka: 66 cmvýška: 43 cm
Hmotnosť:15 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| NOHY STOLA | Atypické |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Mramor |
| MATERIÁL | Dyha |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 66 cm |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha |
| MATERIÁL DOSKY | Mramor |
| VÝŠKA | 43 cm |
| ŠÍRKA | 109 cm |
| Hmotnosť | 23000.000g |