Konferenčný stolík VANESSA Signal
90.60 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík VANESSA má dosku vyrobenú z tvrdeného dymového skla. Stojí na kovovej podnoži v čiernej farbe. Farba:čierna Materiál:sklo / kov... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík VANESSA má dosku vyrobenú z tvrdeného dymového skla. Stojí na kovovej podnoži v čiernej farbe.
Farba:čierna
Materiál:sklo / kov
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 4 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| Hmotnosť | 4000.000g |