Konferenčný stolík UNIVERSE 55x55 cm Halmar Zlatá
164.80 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík UNIVERSE štvorcového tvaru je vyrobený z kovu v striebornej / zlatej alebo čiernej farbe. Doska stola je vyrobená z tónovaného... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík UNIVERSE štvorcového tvaru je vyrobený z kovu v striebornej / zlatej alebo čiernej farbe.
Doska stola je vyrobená z tónovaného skla/mramoru.
Farba:strieborná / dymové sklozlatá / dymové sklosivá / čierna (mramor)
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:dymové sklo / kov / mramor
Rozmery:šírka: 55 cmhĺbka: 55 cmvýška: 55 cm
Nosnosť:20 kg
Hmotnosť:14,1 / 17 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Priehľadná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL DOSKY | Mramor |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| HMOTNOSŤ | 14,1 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Mramor |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zlatá |
| Hmotnosť | 14100.000g |