Konferenčný stolík TRITON Dekorhome
279.70 €
Do obchodu
Tento konferenčný stolík na prvý pohľad zaujme svojim jednoduchým moderným designom. Masívna olejovaná dubová doska s autentickou kresbou spočíva na kovovom... Celý popis
Popis
Tento konferenčný stolík na prvý pohľad zaujme svojim jednoduchým moderným designom. Masívna olejovaná dubová doska s autentickou kresbou spočíva na kovovom ráme v čiernej farbe. Čierna polica, ktorá je pripevnená pod drevenou doskou a dodáva designu stola osobitý charakter, poskytuje zároveň aj praktický úložný priestor.
Kombinácia masívneho dreva a čierneného kovu je nadčasová klasika, ktorú môžete kombinovať mnohými rôznymi spôsobmi. Priestranný stôl je možné umiestniť k rôznym pohovkám a kreslám.
Farba:dub / čierna
Materiál:masívne dubové drevo / kov
Rozmery:šírka: 95 cmhĺbka: 55 cmvýška: 40 cm
hrúbka dosky: 1,3 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 95 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 55 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| HRÚBKA DOSKY | 1,3 cm |
| Hmotnosť | 17500.000g |