Konferenčný stolík TRIO Tempo Kondela
106.20 €
Do obchodu
Dokonalú atmosféru a príjemné prostredie pre trávenie voľných chvíľ docielite vďaka správnemu výberu obývacie steny. Tá dokáže celý priestor oživiť a dodať mu... Celý popis
Popis
Dokonalú atmosféru a príjemné prostredie pre trávenie voľných chvíľ docielite vďaka správnemu výberu obývacie steny. Tá dokáže celý priestor oživiť a dodať mu ten správny šmrnc. Sektorová zostava TRIO pôsobí jedinečne, moderne a bude odrážať váš vycibrený vkus.
Vyrobená je z DTD laminovanej s ABS hranami. Dvierka sa otvárajú dotykovým systémom PUSH UP. Farebné prevedenie biela a dub craft zlatý rozžiari a navodí hrejivú atmosféru.
Konferenčný stolík TRIO sa vyznačuje jedinečným a moderným dizajnom. Disponuje otvoreným úložným priestorom v podobe 2 políc.
Farba:biela / dub craft zlatý
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45,5 cm
Materiál:DTD laminovaná / ABS hrany
Hmotnosť:27,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| HMOTNOSŤ | 27,5 kg |
| DEKOR | Dub craft |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 45,5 cm |
| POČET POLÍC | 2 |
| Hmotnosť | 27500.000g |