Konferenčný stolík TOPTY biela / dub sonoma Tempo Kondela Dub sonoma
52.20 €
Do obchodu
Konferenčný stolík je vyrobený z laminovanej drevotriesky. Stôl disponuje veľkou policou. K stolíku je možné zaobstarať aj ďalšie komponenty zo sektorového... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík je vyrobený z laminovanej drevotriesky. Stôl disponuje veľkou policou.
K stolíku je možné zaobstarať aj ďalšie komponenty zo sektorového systému TOPTY.
Farba:dub sonomabiela / dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:DTD laminovaná
Rozmery:šírka: 115 cmhĺbka: 55 cmvýška: 48 cm
Hmotnosť:15 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| VÝŠKA | 48 cm |
| HĹBKA | 115 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 15000.000g |