Konferenčný stolík THOR Dekorhome Prírodné drevo
221.30 €
Do obchodu
Konferenčný stolík THOR v priemyselnom štýle je obohatením každého bytu. Hodiť sa bude do morerného či industriálneho interiéru. Stôl má pevnú dosku z... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík THOR v priemyselnom štýle je obohatením každého bytu. Hodiť sa bude do morerného či industriálneho interiéru. Stôl má pevnú dosku z masívneho mangovníkového dreva v sivej alebo prírodnej farbe, a nohy z kovu s čiernym práškovým nástrekom.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Skombinujte tento konferenčný stolík s ďalším nábytkom z nášho radu THOR.
Farba:prírodná / čiernasivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne mangovníkové drevo / kov
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 46 cm
hrúbka dosky: 4,5 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HRÚBKA DOSKY | 4,5 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| BAREVNÁ VARIANTA | Prírodné drevo |
| Hmotnosť | 26500.000g |