Konferenčný stolík THOR Dekorhome Mangovníkové drevo
159.00 €
Do obchodu
Tento konferenčný stolík v priemyselnom štýle je obohatením každého bytu. Hodiť sa bude do morerného či industriálneho interiéru. Stôl má pevnú dosku z... Celý popis
Popis
Tento konferenčný stolík v priemyselnom štýle je obohatením každého bytu. Hodiť sa bude do morerného či industriálneho interiéru. Stôl má pevnú dosku z masívneho mangovníkového/sheeshamového dreva a nohy kovu s čiernym práškovým nástrekom.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Skombinujte tento konferenčný stolík s ďalším nábytkom z nášho radu THOR.
Dekor:masívne sheeshamové drevomasívne mangovníkové drevo
Výber dekoru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne sheeshamové drevo / kovmasívne mangovníkové drevo/kov
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45 cm
hrúbka dosky: 4,5 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| NOHY STOLA | Atypické |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HRÚBKA DOSKY | 4,5 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| Hmotnosť | 24000.000g |