Konferenčný stolík THOR Dekorhome
262.50 €
Do obchodu
Tento konferenčný stolík v priemyselnom štýle je obohatením každého bytu. Hodiť sa bude do moderného či industriálneho interiéru. Stôl má pevnú dosku z... Celý popis
Popis
Tento konferenčný stolík v priemyselnom štýle je obohatením každého bytu. Hodiť sa bude do moderného či industriálneho interiéru. Stôl má pevnú dosku z masívneho mangovníkového dreva a nohy kovu s čiernym práškovým nástrekom. Praktický šuplík a priehradka na maličkosti, ktoré potrebujete mať vždy po ruke.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Skombinujte tento konferenčný stolík s ďalším nábytkom z nášho radu THOR.
Farba:prírodná hnedá
Materiál:masívne mangovníkové drevo / kov
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 40 cm
Rozmery zásuvky (2x):šírka: 45 cmhĺbka: 28 cmvýška: 3 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| Hmotnosť | 21100.000g |