Konferenčný stolík THETIS Dekorhome Dub divoký
348.70 €
Do obchodu
Konferenčný stolík THETIS kombinuje krásny vzhľad prírodného borovicového/dubového dreva s drsným nádychom priemyselného dizajnu. Pri spracovaní dosky stola... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík THETIS kombinuje krásny vzhľad prírodného borovicového/dubového dreva s drsným nádychom priemyselného dizajnu. Pri spracovaní dosky stola bol kladený veľký dôraz na originalitu kresby dreva. Charakteristická zrnitosť, praskliny, hrče, farebné prechody, drsné časti a prirodzené priehlbiny sa spájajú, aby vytvorili celkový pôsobivý obraz. Doska je samozrejme starostlivo ošetrená na každodenné použitie.
Čierne / strieborné kovové nohy v tvare X len podčiarkujú industriálny štýl stola.
Vďaka nadčasovému dizajnu stôl ľahko skombinujete so širokou škálou sedacích súprav, príborníkov a bytových doplnkov.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Dekor:borovica / čiernadivoký dub / strieborná
Výber dekoru zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo / kov
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 64 cmvýška: 43 cm
hrúbka dosky: 5 / 6 cmhrúbka nohy: 6 x 6 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 6 cm |
| HRÚBKA DOSKY | 5 cm |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| HĹBKA | 64 cm |
| DEKOR | Dub divoký |
| Hmotnosť | 18000.000g |