Konferenčný stolík THESEUS Dekorhome Mangovník
308.50 €
Do obchodu
Doska tohto výnimočného konferenčného stolíka v industriálnom dizajne je vyrobená z masívneho mangovníkového dreva. Prirodzená kresba vysoko kvalitného dreva... Celý popis
Popis
Doska tohto výnimočného konferenčného stolíka v industriálnom dizajne je vyrobená z masívneho mangovníkového dreva. Prirodzená kresba vysoko kvalitného dreva bola zámerne ponechaná v prirodzenej kráse a iba zvýraznená bezfarebným alebo šedým lakom. Mangovníkové drevo je známe svojou pestrosťou farieb - takže sa môžete tešiť na stolnú dosku, ktorá je úplne jedinečná!
Kovový korpus stola ozdobený nitmi dodáva stolu extravagantný priemyselný nádych.
Jedna polovica dosky stola sa dá odklopiť a do priestranného korpusu stolíka môžete uložiť deky, vankúšiky a ďalšie veci.
Dôležité upozornenie: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o ručný a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:strieborná / mangovníksivá / sivý mangovník
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne magovníkové drevo / kov
Rozmery:priemer: 68 cmvýška: 44 cmhrúbka dosky: 3 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 44 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| PRIEMER | 68 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Mangovník |
| Hmotnosť | 15000.000g |