Konferenčný stolík TEMPO AS NEW 026 Tempo Kondela Buk
56.30 €
Do obchodu
Máme pre vás sektorovú zostavu TEMPO ASISTENT NEW. Kvalitný nábytok vyrobený z laminovanej drevotriesky s ABS hranami v troch farebných variantoch: buk, dub... Celý popis
Popis
Máme pre vás sektorovú zostavu TEMPO ASISTENT NEW. Kvalitný nábytok vyrobený z laminovanej drevotriesky s ABS hranami v troch farebných variantoch: buk, dub sonoma a čerešňa. Budete nadšení možnosťou kombinovať materiál s rôznymi farbami. S touto zostavou máte možnosť poskladať si zostavu podľa vlastných predstáv.
Mávate vo svojej kancelárii obchodné rokovania s partnermi? Konferenčný stolík TEMPO ASISTENT NEW 026 ponúka priestor, kde bude rokovania príjemné. Vyrobený je na slovenskom z kvalitného materiálu.
V jednoduchosti je krása, a presne na to vsádza TEMPO ASISTENT NEW 026 svojím klasickým dizajnom.
Farba:bukdub sonomačerešňa
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:šírka: 63 cmhĺbka: 63 cmvýška: 45 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Hmotnosť:14 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| DEKOR | Dub sonoma |
|---|---|
| DEKOR | Buk |
| DEKOR | Čerešňa |
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,6 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Buk |
| Hmotnosť | 14000.000g |