Konferenčný stolík TEMIDA B Signal
177.00 €
Do obchodu
Elegantný konferenčný stôl TEMIDA B je vyrobený v kombinácii tvrdeného skla s mramorovým efektom a kovovej konštrukcie v prevedení: chróm. Ku konferenčnému... Celý popis
Popis
Elegantný konferenčný stôl TEMIDA B je vyrobený v kombinácii tvrdeného skla s mramorovým efektom a kovovej konštrukcie v prevedení: chróm.
Ku konferenčnému stolíku TEMIDA B odporúčame prikúpiť odkladací stolík TEMIDA C.
Farba:hnedá / strieborná
Materiál:sklo / kov
Rozmery:šírka: 76 cmhĺbka: 76 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:10 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 76 cm |
| PRIEMER | 76 cm |
| Hmotnosť | 10000.000g |