Konferenčný stolík TAIT Dekorhome
559.70 €
Do obchodu
Konferenčný stolík vo vidieckom štýle je kombináciou mangovníkového dreva, ratanu a čierneho kovového rámu. Konštrukcia je pevná, kovová a dodáva stabilitu... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík vo vidieckom štýle je kombináciou mangovníkového dreva, ratanu a čierneho kovového rámu. Konštrukcia je pevná, kovová a dodáva stabilitu celému stolíku. Korpus stolíka je z masívneho dreva a ratanu, zadný panel je z MDF.
Stolík poskytuje dostatok úložného priestoru v podobe úložnej priehradky a šuplíka. Nechajte krásny stolík vyniknúť vo vašej modernej obývacej izbe.
Môžete kombinovať s ďalším nábytkom zo série TAIT.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:masívne mangovníkové drevo / ratan / MDF / kov
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 42 cm
Otvorená priehradka:šírka: 55 cmhĺbka: 60 cmvýška: 27 cm
Zásuvka:šírka: 56 cmhĺbka: 42 cmvýška: 22 cm
výška nožičiek: 13 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Ratan |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| DEKOR | Prírodný ratan |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Televízny |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 1 |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| Hmotnosť | 36500.000g |