Konferenčný stolík T TORONTA Tempo Kondela
128.90 €
Do obchodu
Konferenčný stolík T je súčasťou sektorové zostavy TORONTA, ktorá obsahuje množstvo komponentov na vybavenie obývacej izby alebo jedální. Zostava má... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík T je súčasťou sektorové zostavy TORONTA, ktorá obsahuje množstvo komponentov na vybavenie obývacej izby alebo jedální. Zostava má originálny a atraktívny dizajn, je funkčná a praktická. Nábytok je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF vo farebnom prevedení: dub Wotan.
Konferenčný stolík T ponúka dostatočne veľkú odkladaciu plochu vrátane police.
Odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo zostavy TORONTA.
Farba:dub Wotan
Materiál:DTD laminovaná
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 44,5 cm
hrúbka materiálu korpus: 16 mm
Hmotnosť:28 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| DEKOR | Dub wotan |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 44,5 cm |
| Hmotnosť | 28000.000g |