Konferenčný stolík SWING LAW-1 Halmar
124.60 €
Do obchodu
OBÝVACÍ SESTAVA SWING Kolekcia nábytku SWING nie sú len obyčajné kúsky nábytku do bytu, sú to skutočné umelecké diela, ktoré dodajú vašej obývačke či spálni... Celý popis
Popis
OBÝVACÍ SESTAVA SWING
Kolekcia nábytku SWING nie sú len obyčajné kúsky nábytku do bytu, sú to skutočné umelecké diela, ktoré dodajú vašej obývačke či spálni jedinečný charakter a eleganciu. Kolekcia sa skladá z rôznych prvkov, od šatníkovej skrine po vitrínu, od konferenčného stolíka cez nízku a vysokú komodu až po TV skrinku. Ide o komplexné riešenie do každej miestnosti zaisťujúce nielen praktickosť, ale aj estetický zážitok.
KVALITNÉ A STABILNÉ
Komponenty zo série SWING sú vyrobené z kvalitnej laminovanej nábytkovej dosky, čo zaručuje ich odolnosť a pevnosť po mnoho rokov. Matná čierna farba v kombinácii s orechovými korpusmi a dvierkami vytvára harmonickú kompozíciu a dodáva miestnosti moderný a štýlový charakter. Čierne oceľové nohy dodávajú sérii SWING ľahkosť a sofistikovaný vzhľad.
ORIGINÁLNY DIZAJN
Čelá dvierok s orechovou povrchovou úpravou s 3D štruktúrou dodávajú všetkým komponentom jedinečný a originálny vzhľad, ktorý upúta pozornosť v každej miestnosti.
KONFERENČNÝ STOLÍK LAW-1
Kombináciu klasickej elegancie s moderným industirálnym dizajnom predstavuje aj konferenčný stolík LAW-1, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou série SWING. Ponúka úložný priestor v podobe priestrannej hornej dosky a otvorenej police.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:orech / čierna
Materiál:laminovaná DTD / fóliovaná MDF / oceľ
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 54 cmvýška: 45 cm
Nosnosť:horná doska: 15 kg
Hmotnosť:19,4 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Orech |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HMOTNOSŤ | 19,5 kg |
| HĹBKA | 54 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| NOSNOSŤ | 15 kg |
| POČET POLÍC | 1 |
| Hmotnosť | 19400.000g |