Konferenčný stolík ST MONTANA Tempo Kondela Sivá
96.80 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík MONTANA ST je vyrobený z laminovanej drevotriesky s ABS hranami v dvoch farebných variatnách: dub lefkas tmavý / smooth sivá a dub... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík MONTANA ST je vyrobený z laminovanej drevotriesky s ABS hranami v dvoch farebných variatnách: dub lefkas tmavý / smooth sivá a dub Lefkas. Stolík je vybavený policou.
Konferenčný stolík je súčasťou dizajnovej sektorové zostavy MONTANA.
Farbu stolíka vyberte vo variatnách produktu.
Farba:
dub lefkas tmavý / smooth sivá
dub lefkas
Materiál:
laminovaná DTD / ABS hrany
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 53 cm
Hmotnosť:
27 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| HMOTNOSŤ | 27 kg |
| DEKOR | Dub lefkas |
| DEKOR | Dub lefkas tmavý |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| VÝŠKA | 53 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 27000.000g |