Konferenčný stolík Spring EL60 Tempo Kondela
158.40 €
Do obchodu
Konferenčný stolík SPRING EL 60 je vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky s ABS hranami vo farebnom prevedení: dub artisan a z kovovej konštrukcie v... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík SPRING EL 60 je vyrobený z kvalitnej laminovanej drevotriesky s ABS hranami vo farebnom prevedení: dub artisan a z kovovej konštrukcie v čiernej farbe.
Stolík disponuje zásuvkou.
Konferenčný stolík je súčasťou modernej sektorové zostavy SPRING vhodné na zariadenie obývacích izieb, pracovní či predsiení.
Farba:dub artisan / čierna
Materiál:DTD laminovaná / kov / ABS hrany
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 60 cm
Hmotnosť:14 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Industriálny |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| DEKOR | Dub artisan |
| HĹBKA | 60 cm |
| Hmotnosť | 14000.000g |