Konferenčný stolík SPINOLA Halmar
120.60 €
Do obchodu
Jednoduchý a zároveň štýlový konferečný stolík SPINOLA vhodný do každej domácnosti zaujme svojim vzdušným designom. Stolík je celý vyrobený z bambusu a... Celý popis
Popis
Jednoduchý a zároveň štýlový konferečný stolík SPINOLA vhodný do každej domácnosti zaujme svojim vzdušným designom.
Stolík je celý vyrobený z bambusu a bukového masívu v prírodnom prevedení. Stojí na dvoch nožičkách a ponúka úložný priestor v podobe odkladacej police.
Originálny doplnok vášho interiéru, ktorý zaujme predovšetkým svojim spracovaním.
Farba:prírodný bambus / buk
Materiál:bambus / masívne bukové drevo
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 57 cmvýška: 46 cm
Hmotnosť:13 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| DEKOR | Buk |
|---|---|
| DEKOR | Bambus |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Bambus |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL NÔH | Bambus |
| HĹBKA | 57 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| VÝŠKA | 46 cm |
| MATERIÁL DOSKY | Bambus |
| Hmotnosť | 10000.000g |