Konferenčný stolík so zásuvkami TULUZA Halmar
111.60 €
Do obchodu
Konferenčný stolík TULUZA je vyrobený z dyhovanej MDF vo farbe orech medový a práškovo lakovanej ocele. Stolík má dva šuplíky schované pod doskou.Farba:orech... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík TULUZA je vyrobený z dyhovanej MDF vo farbe orech medový a práškovo lakovanej ocele. Stolík má dva šuplíky schované pod doskou.Farba:orech medový / čiernaMateriál:dyhovaná MDF / lakovaná oceľRozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 55 cmvýška: 41 cmNosnosť:30 kgHmotnosť:18,8 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HMOTNOSŤ | 18,8 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| DEKOR | Orech medový |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| VÝŠKA | 41 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| Hmotnosť | 18800.000g |