Konferenčný stolík SINIS Dekorhome Zlatá / modrá
193.60 €
Do obchodu
Luxusný orientálny konferenčný stolík z lesklého hliníka s tepaným vzhľadom v zlatom prevedení. V ponuke je zlatá varianta a zlatá / modrá - tzv. flambované... Celý popis
Popis
Luxusný orientálny konferenčný stolík z lesklého hliníka s tepaným vzhľadom v zlatom prevedení. V ponuke je zlatá varianta a zlatá / modrá - tzv. flambované zlato.
Stolík je ručne vyrobený zo zliatiny kovu a hliníka, vďaka čomu je veľmi odolný. Každý kus je originál. Malé hrbole a charizmatické rysy sú znakom pravosti a jedinečnosti.
V našej ponuke nájdete aj mnoho ďalších farebných variantov a tvarov stolíkov SINIS.
Farba:zlatá / modrázlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zliatina kovu a hliníka
Rozmery:priemer: 60 cmvýška: 31 cmpriemer stolnej dosky: 56 cm
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Orientálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Hliník |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| VÝŠKA | 31 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zlatá / modrá |
| Hmotnosť | 6700.000g |