Konferenčný stolík SINIS Dekorhome Zlatá
284.40 €
Do obchodu
Luxusný orientálny konferenčný stolík z lesklého hliníka s tepaným vzhľadom v striebornom alebo zlatom prevedení Stôl je multifunkčný - otočený sa môže... Celý popis
Popis
Luxusný orientálny konferenčný stolík z lesklého hliníka s tepaným vzhľadom v striebornom alebo zlatom prevedení
Stôl je multifunkčný - otočený sa môže premeniť na praktický úložný priestor - dole je otvorený a vo vnútri dutý.
Stolík je ručne vyrobený zo zliatiny kovu a hliníka, vďaka čomu je veľmi odolný. Každý kus je originál. Malé hrbole a charizmatické rysy sú znakom pravosti a jedinečnosti.
V našej ponuke nájdete aj mnoho ďalších farebných variantov a tvarov stolíkov SINIS.
Farba:striebornázlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zliatina kovu a hliníka
Rozmery:priemer: 70 cmvýška: 30 cmpriemer stolnej dosky: 64 cm
Parametre
| ŠTÝL | Vintage |
|---|---|
| ŠTÝL | Orientálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Hliník |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| VÝŠKA | 30 cm |
| PRIEMER | 70 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zlatá |
| Hmotnosť | 9000.000g |