Konferenčný stolík SINIS Dekorhome Strieborná
202.40 €
Do obchodu
Tento konferenčný stolík bude skvelým doplnkom do vašej domácnosti. Doska stola je vyrobená z masívneho mangovníkového alebo akáciového dreva. Prirodzená... Celý popis
Popis
Tento konferenčný stolík bude skvelým doplnkom do vašej domácnosti.
Doska stola je vyrobená z masívneho mangovníkového alebo akáciového dreva. Prirodzená kresba vysoko kvalitného dreva bola zámerne ponechaná v prirodzenej kráse a iba zvýraznená lakom. Mangovníkové aj akáciové drevo je známe svojou pestrosťou farieb - takže sa môžete tešiť na stolnú dosku, ktorá je úplne jedinečná!
Biely, medený alebo strieborný korpus stola je taktiež náročne ručne vyrobeným skvostom. Drobné tepané jamky a farebné odchýlky v materiáli dokonale podčiarkujú prirodzený vzhľad konferenčného stolíka.
Jedna polovica dosky stola sa dá odklopiť a do priestranného korpusu stolíka môžete uložiť deky, vankúšiky alebo časopisy.
Dôležité upozornenie: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o ručný a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:biela / akáciastrieborná / akáciamedená / mangovník
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo / kov
Rozmery:priemer: 60 cmvýška: 30 cmhrúbka dosky: 2 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Medená |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Orientálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Strieborná |
| Hmotnosť | 8200.000g |