Konferenčný stolík SINIS Dekorhome 60 cm
198.80 €
Do obchodu
Luxusný orientálny konferenčný stolík z lesklého hliníka s tepaným vzhľadom v medenom prevedení. Stôl je multifunkčný - otočený sa môže premeniť na praktický... Celý popis
Popis
Luxusný orientálny konferenčný stolík z lesklého hliníka s tepaným vzhľadom v medenom prevedení.
Stôl je multifunkčný - otočený sa môže premeniť na praktický úložný priestor - dole je otvorený a vo vnútri dutý.
Stolík je ručne vyrobený zo zliatiny kovu a hliníka, vďaka čomu je veľmi odolný. Každý kus je originál. Malé hrbole a charizmatické rysy sú znakom pravosti a jedinečnosti.
Môžete si vybrať z dvoch rozmerov stolíka. V našej ponuke nájdete aj mnoho ďalších farebných variantov a tvarov.
Farba:medená
Materiál:zliatina kovu a hliníka
Rozmery:priemer: 60 / 80 cmvýška: 40 / 30 cm
ø60 x 40 cmø80 x 30 cm
Výber rozmeru stolíka zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Parametre
| ŠTÝL | Vintage |
|---|---|
| ŠTÝL | Orientálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Hliník |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| FARBA | Medená |
| PRIEMER | 60 cm |
| Hmotnosť | 8000.000g |