Konferenčný stolík SILVER A Signal Strieborná
153.10 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík SILVER A v art deco štýle rozžiari každú obývaciu izbu. Stolík je možné použiť aj v spálni ako nočný, alebo ako odkladací stolík... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík SILVER A v art deco štýle rozžiari každú obývaciu izbu. Stolík je možné použiť aj v spálni ako nočný, alebo ako odkladací stolík v predsieni.
Konferenčný stolík má konštrukciu vyrobenú z kovu a to v dvoch variantoch: strieborná (chróm) alebo zlatá (nerezová oceľ). Doska je z dymového tvrdeného skla.
Farba:priehľadná / striebornápriehľadná / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov / sklo
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:20 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Priehľadná |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| DEKOR | Chróm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Strieborná |
| Hmotnosť | 10000.000g |