Konferenčný stolík SIGMA dyha Halmar Dub wotan / čierna
82.40 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík SIGMA je vyrobený z laminované dosky v niekoľkých farebných variantoch. Stolík disponuje úložným priestorom v podobe zaujímavo... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík SIGMA je vyrobený z laminované dosky v niekoľkých farebných variantoch.
Stolík disponuje úložným priestorom v podobe zaujímavo riešené police. Stojí na dvoch stabilných nohách.
Farba:bieladub wotan / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:laminovaná MDF
Rozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 50 cmvýška: 50 cm
Hmotnosť:18 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| DEKOR | Dub wotan |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub wotan / čierna |
| Hmotnosť | 18000.000g |