Konferenčný stolík SEVILLA Halmar
495.20 €
Do obchodu
Štýlový konferenčný stolík SEVILLA vnesie kúsok extravagancie a nápaditosti do každej domácnosti. Dizajnový stolík ponúka množstvo úložného priestoru v podobe... Celý popis
Popis
Štýlový konferenčný stolík SEVILLA vnesie kúsok extravagancie a nápaditosti do každej domácnosti. Dizajnový stolík ponúka množstvo úložného priestoru v podobe štyroch skrytých šuplíkov, ktoré sa otvárajú pomocou odsunutia jednotlivých častí stolovej dosky.
Priestranný konferenčný stôl je vyrobený z laminovanej DTD v prevedení dub craft doplnený o čierne nohy.
Farba:dub craft / čierna
Materiál:laminovaná DTD
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 100 cmvýška: 47 cm
Hmotnosť:67 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| NOHY STOLA | Atypické |
| HMOTNOSŤ | 67 kg |
| TVAR | Štvorcový |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| DEKOR | Dub craft |
| VÝŠKA | 47 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| Hmotnosť | 67000.000g |